„Skynet“ naudotojai internetą naršys kosminiu greičiu!

Nuo šiol kosminė „Skynet“ sparta užsienyje siekia iki 100 Mb/s, Lietuvoje – iki 300 Mb/s.

Nukeliauti į kosmosą šiandien ne ką sudėtingiau, nei susiruošti į kelionę už Lietuvos ribų. Balandžio 12 dieną minimos Tarptautinės aviacijos ir kosmonautikos dienos proga „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ dovanoja savo klientams kosminį interneto greitį.

Neseniai padidintas bendrovės diegiamo šviesolaidinio interneto „Skynet“ pralaidumas užsienio tinkluose iki 5 Gb/s suteikė galimybę vėl padidinti (paskutinį kartą tai daryta 2010 m. rugsėjį) ir šviesolaidžio greitį užsienyje. Simboliška, jog vyksta tai būtent balandžio 12-ąją – minint pirmąjį skrydį į kosmosą. Nuo šiol kosminė „Skynet“ sparta užsienyje siekia iki 100 Mb/s, Lietuvoje – iki 300 Mb/s.

Verta atkreipti dėmesį, jog daugumai bendrovių padidinus interneto greitį tuštėja ir naudotojų piniginės. „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ klientai galvos dėl to neturėtų sukti. Kosminis „Skynet“ interneto greičio didėjimas jiems nekainuos nė cento. Be to, jie turi puikią galimybę mėgautis ne tik itin sparčiu ir patikimu šviesolaidiniu internetu, bet ir daugybe papildomų paslaugų: interaktyviąja IP televizija „Penki TV“ bei galybe jos privalumų, IP telefonija, moderniais būsto saugos sprendimais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *