Samsung-NX1000-mirrorless-camera

„Samsung“ pristatė išmaniųjų fotokamerų serijos modelius NX1000 ir NX210

„Samsung Electronics“ pristatė dvi naujas kompaktinės sistemos (CSC) fotokameras su įdegtu „Wi-Fi“ ryšiu – NX1000 ir NX210. Šios kameros geba prisijungti prie belaidžių tinklų, todėl ką tik užfiksuotas nuotraukas galima siųsti ir išsaugoti būnant bet kurioje pasaulio dalyje. Lietuvoje kameros pasirodys birželio viduryje. Skelbiama, kad NX1000 modelis kainuos apie 2 200 Lt, NX210 modelis – apie 2 760 Lt.

Naudodami naujausias „Samsung Smart“ funkcijas, įdiegtas fotokamerose, vartotojai gali dalintis nuotraukomis vienu mygtuko spustelėjimu. Naudojant naująsias NX fotokameras nuotraukas galima talpinti socialiniuose tinklalapiuose („Facebook“, „Picasa“), draugams ar artimiesiems siųsti elektroniniu paštu. Nuotraukas iš NX serijos modelių taip pat galima patogiau persiųsti į kitus „Samsung“ įrenginius, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną. Be to, naujosios fotokameros taip pat gali būti naudojamos kaip nuotoliniu būdu valdomi vaizdo ieškikliai, o funkcija „Samsung Mobile Link“ leidžia nuotraukas atkurti planšetinių kompiuterių ir interneto ryšiu aprūpintų televizorių ekranuose.

Naujuose inovatyviuose „Samsung“ NX serijos fotoaparatuose įdiegtos pažangiausios kompaktinių kamerų technologijos. Išmaniosios („Smart“) fotokameros turi „Wi-Fi“ technologiją, kuri vartotojui leidžia jungtis prie belaidžių tinklų nenaudojant papildomų laidų ir įrenginių.

Samsung NX210
Visuose trijuose NX modeliuose įrengtas „Samsung“ sukurtas 20,3 mln. vaizdo elementų APS-C CMOS vaizdo jutiklis lemia žymiai geresnę nuotraukų kokybę, tiksliau atkuriamas spalvas. Naujosios fotokameros yra suderinamos su unikalia NX serijos „i-Function“ sistema, kuriose nuotraukos nustatymus galima rinktis reguliuojant objektyvą, todėl nenukrypsta dėmesys nuo fiksuojamo objekto.

Naujosios „Samsung“ fotokamerų serijos modelis NX1000 yra kompaktiškas įrenginys. Kameros korpuso spalvą vartotojams siūloma rinktis iš baltos, juodos arba rausvos variantų. NX1000 įdiegtos „Smart Auto 2.0“ ir „Smart Link Hot Key“ technologijos leidžia patogiau fotografuoti ir akimirksniu dalintis nuotraukomis.

NX210 fotokameros korpusas padengtas metalo apdaila. Kaip ir ankstesnysis NX200, naujasis modelis turi 3 colių (7,6 cm) įstrižainės AMOLED technologijos ekraną, kuriame nuotraukos ir „Full HD“ raiškos įrašai atrodo itin ryškiai ir tikroviškai. Įdiegta sistema „TV Link“ leidžia NX210 belaidžiu ryšiu sujungti su interneto funkciją turinčiais išmaniaisiais televizoriais.

Naujosios NX serijos kameros vartotojams leidžia fotografuoti kūrybiškiau. Kūrybiškiems vartotojams pravers režimas su dešimt išmaniųjų filtrų ir naujoji funkcija „Selective Color“ (galimybė pasirinkti spalvą) . Be to, visose trijose fotokamerose įdiegti režimai „Panorama“ ir „3D Panorama“ leidžia vienoje nuotraukoje sutalpinti visą siužetą. Naujuosiuose modeliuose įdiegta sistema „Smart Panel“, todėl surasti ir pasirinkti reikalingus nustatymus ir režimus galima sparčiau ir patogiau.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *