„Samsung Galaxy Tab 7.7“ – pirmasis pasaulyje planšetinis kompiuteris su „Super AMOLED Plus“ ekranu

„Samsung Electronics“ pristatė „Samsung Galaxy Tab 7.7“ – pirmąjį pasaulyje planšetinį kompiuterį su „Super AMOLED Plus“ ekranu. Naujasis planšetinis kompiuteris su 1,4 GHz dvigubo branduolio procesoriumi yra tik 7,89 mm storio ir sveria 335 gramus. Tai vienas iš mobiliausių planšetinių įrenginių, esančių rinkoje.

„Naujasis „Galaxy Tab 7.7“ rodo „Samsung“ siekį vartotojams pateikti geriausią pasirinkimą planšetinių įrenginių rinkoje, – kalbėjo JK Shinas, „Samsung“ mobiliųjų komunikacijų padalinio prezidentas ir vadovas. – Ypač plonas „Galaxy Tab 7.7“ korpusas ir WXGA raiškos „Super AMOLED Plus“ ekranas – išskirtinės savybės planšetinių kompiuterių rinkoje.“

„Super AMOLED Plus“ ekranas

„Galaxy Tab 7.7“ – pirmasis planšetinis kompiuteris su „Samsung“ ekrano technologija „Super AMOLED Plus“, kuri užtikrina ryškias ir kontrastingas spalvas, aiškų vaizdą.

Dėl savo plonesnio ir lengvesnio korpuso, „Galaxy Tab 7.7“ lengvai telpa švarko kišenėje arba rankinėje. Elegantišką siaurą korpusą puošia stilinga metalo apdaila ir suapvalintos briaunos. Įrenginiu patogu naudotis ir sėdint, ir einant.

Įspūdinga sparta, galia ir akumuliatoriaus veikimo trukmė

„Galaxy Tab 7.7“ įdiegta HSPA+ mobiliojo ryšio technologija, pasiekianti iki 21 megabito per sekundę duomenų perdavimo spartą. Taip pat įdiegta funkcija „Wi-Fi Channel Bonding“, sujungianti du belaidžio ryšio kanalus į vieną, todėl gerėja ryšio kokybė, duomenys siunčiami du kartus greičiau.

Įrenginys turi dviejų branduolių 1,4 GHz procesorių, todėl galima sparčiai naršyti internete, greitai veikia programos, patogu naudotis daugialypės terpės galimybėmis.

Mobilumo „Galaxy Tab 7.7“ suteikia ne tik jo kompaktiškas dizainas, bet ir akumuliatoriaus veikimo trukmė. 5100 mAh talpos akumuliatoriaus įkrovos pakanka peržiūrėti iki 10 valandų trukmės vaizdo įrašus.

Naujausia „Android 3.2 Honeycomb“ operacinė sistema su „Samsung TouchWiz UX“

„Galaxy Tab 7.7“ įdiegta operacinė sistema „Android™ 3.2 Honeycomb“. Ji optimaliai pritaikyta 7 colių planšetiniam kompiuteriui dėl įdiegtos „zoom“ funkcijos. Pastaroji optimizuoja programas, kurios nepritaikytos didesniems ekranams, taip, kad vaizdas visame ekrano plote pateikiamas be iškraipymų.

„Samsung TouchWiz“ vartotojo sąsaja su „Live Panel“ meniu leidžia „Galaxy Tab 7.7“ pradinio ekrano užsklandai naudoti skaitmenines nuotraukas, mėgiamiausius interneto tinklalapius bei socialinius tinklus.

„TouchWiz UX“ įtraukta „Mini Apps“ dėtuvė – tai juostelė dažnai naudojamų funkcijų, tokių kaip užduotys, kalendorius ir muzikos grotuvas, kuriuos galima greitai įjungti, tuo pat metu naudojant kitas programas. Mainų srities funkcija leidžia kopijuoti ir įterpti tekstus ir nuotraukas.

Naujasis „Samsung“ planšetinis kompiuteris taip pat yra suderinamas su 32 GB talpos „MicroSD“ atminties kortelėmis.

Galinga daugialypė terpė

„Galaxy Tab 7.7“ leidžia stebėti vaizdo klipus be jokių apribojimų. Įdiegtas 1080p „Full HD“ suderinamumas, atkuriami „DivX“ įrašai. Įrenginyje taip pat įdiegta „Universal Remote Control“ nuotolinio valdymo funkcija, kuri leidžia vienu įrenginiu valdyti televizorius, TV priedėlius, DVD bei „Blu-ray“ leistuvus, garso sistemą.

„Samsung Hub“ paslaugos

Naudodamiesi „Samsung Hub“ paslaugomis vartotojai gali paprastai gauti ir pasinaudoti įvairiu skaitmeniniu turiniu, įskaitant žaidimus, elektronines knygas, muzikos įrašus ir kt. „Galaxy Tab 7.7“ – pirmasis planšetinis kompiuteris su iš anksto įdiegtu „Game Hub“, talpinančiu dinamiškų ir spalvingų vaizdų žaidimus.

„Galaxy Tab 7.7“ taip pat įdiegta prieiga prie „Samsung“ paslaugos „Music Hub“, kurioje – 15 milijonų muzikos įrašų. Paslauga „Readers Hub“ apima milžinišką biblioteką, sudarytą iš daugiau nei 2,3 milijono knygų, 2 tūkst. laikraščių ir 3 tūkst. žurnalų 49 kalbomis.

Paslauga „Samsung Social Hub“ į vieną nesudėtingai valdomą sistemą sujungia elektroninį paštą, kontaktus, kalendorių ir suteikia prieigą prie socialinių tinklų.

Paprasti ir vaizdo pokalbiai

„Galaxy Tab 7.7“ galima naudoti ir balso bei vaizdo skambučius. Beje, naudojantis juo kaip telefonu, nereikia naudoti ausinių. Viešose vietose pokalbių privatumą padeda užtikrinti „Receiver Mode“ režimas.

„Google“ mobiliosios paslaugos

„Galaxy Tab 7.7“ iš anksto įdiegtas visas „Google“ mobiliųjų paslaugų rinkinys, įskaitant prieigą prie daugiau nei 250 tūkst. programėlių „Android Market“, „Gmail“, „Google Search“, „Google Maps 5.7“ su 3D žemėlapiais ir „Google Talk“ su vaizdo ir garso pokalbiais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *