„Samsung“ pristatė kišenėje telpančią „Full-HD“ vaizdo kamerą su pasukamu objektyvu

„Samsung Electronics“ savo vaizdo kamerų liniją „Point-and-Shoot“ papildė nauju modeliu HMX-E10, kurio objektyvas pasisuka 270 laipsnių kampu, dėl to juo tuo pat metu galima filmuoti ir draugus, ir save. Lietuvos parduotuvėse šis modelis pasirodys rugsėjo mėnesį. Planuojama, kad įrenginio kaina sieks apie 680 Lt.

HMX-E10 vaizdo kameroje įdiegta speciali USB technologija, kuri leidžia ją prijungti prie bet kurio kompiuterio be jokio USB kabelio ar papildomų priedų. Be to, su šia technologija galima įkrauti kameros bateriją nenaudojant laidų.

„Ši naujovė yra žingsnis į priekį sparčiai besivystančiam technologijų pasaulyje. Įdiegtos naujausios technologijos skatins vartotojų kūrybiškumą ir palengvins patį filmavimo procesą. Jie galės džiaugtis ne tik puikia įrašų kokybe bet ir kameros išskirtiniu dizainu“, – sakė Sangjin Park, „Samsung Electronics“ skaitmeninių vaizdo sistemų padalinio prezidentas.

Dėl kameroje įdiegtos „Intelli‑studio“ programos, joje lengva atkurti, redaguoti, perduoti vaizdo įrašus, todėl nereikia specialios programinės įrangos kompiuteriui ir vartotojas gali tvarkyti savo medžiagą keliaudamas ar naudodamasis viešuoju kompiuteriu. Į interneto svetaines, tokias kaip „Youtube“, „Facebook“ ar kitas, įrašus galima įkelti vos vieno mygtuko paspaudimu.

Funkcionali ir didelė, 1/3.2 colio, CMOS kameros matrica (vaizdo jutiklis) fiksuoja 1920×1080 taškų „Full
HD“ raiškos (30 p / H.264) vaizdo įrašus ir 8 milijonų taškų raiškos skaitmenines nuotraukas. HMX-E10 kameros galinėje dalyje įmontuotas 2.7 colio lietimui jautrus LCD ekranas. Vaizdo kameros ekranas padalintas į dvi dalis – ekrano viršutinėje dalyje atkuriamas filmuojamas vaizdas, o apatinėje dalyje matomos valdymo funkcijos, tokios kaip įrašymas, stabdymas ar atkūrimas. Geriau atskleisti savo kūrybinę idėją vartotojui padeda kameroje įdiegti miniatiūrų ar vinjetės efektai. Be to, su ja lengva pašalinti rūko efektą ar suteikti vaizdui piešinio įvaizdį.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *