„Pildyk“ pirmoji suteikė galimybę pasipildyti sąskaitas užsienyje

Į Didžiąją Britaniją išvykę išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk” vartotojai nuo šiol gali savo sąskaitas pasipildyti patys – tam tereikia užsukti į vieną iš 22 tūkst. „PayPoint” prekės ženklu pažymėtų prekybos taškų.

„Pildyk” tapo pirmąja išankstinio mokėjimo paslauga, suteikusia galimybę pasipildyti pokalbių sąskaitą užsienyje. „Tarptautiniu papildymu” pavadinta naujoji paslauga yra nemokama, ja pasinaudojus galima papildyti ne tik savo, bet ir Lietuvoje likusių draugų ar artimųjų „Pildyk” sąskaitas.

Galimybę papildyti sąskaitą užsienyje netrukus numatoma įdiegti ir kitose gausiai lietuvių lankomose šalyse – Airijoje, Ispanijoje, Italijoje, Belgijoje, JAV bei Kanadoje.

„Tarptautinio papildymo” paslaugą kūrėme galvodami apie tūkstančius „Pildyk” vartotojų, keliaujančių užsienio šalyse. Siekiame, kad jie, kad ir kur nuvykę, galėtų kuo paprasčiau naudotis mūsų paslaugomis”, – nurodė Jolita Grigaliūnienė, „Pildyk” prekybos vadovė.

Pasak jos, kad „Pildyk” paslauga užsienyje kasmet naudojasi apie 0,5 mln. Lietuvos gyventojų. Iki šiol, būdami svetur, jie galėjo papildyti savo sąskaitas internetu pasinaudoję elektroninės bankininkystės sistema, taip pat naudodamiesi iš Lietuvos atsivežtais ar atsiųstais papildymo kodais ir pasinaudoję mobiliojo papildymo paslauga.
„Tarptautinio papildymo” paslaugą teikia Dubline įsikūrusi bendrovė „Ezetop”. Bendrovės salonai veikia Šiaurės Amerikoje, Europoje, Vidurio Rytuose, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Įmonė bendradarbiauja su daugiau kaip 120 tarptautinių mobiliojo ryšio operatorių Azijoje, Afrikoje, Karibų jūros, Centrinės ir Lotynų Amerikos, Rytų Europos šalyse ir nuolat plečia jų ratą.

Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT” šių metų liepą atliktos apklausos duomenimis, „Pildyk” yra populiariausia ir labiausiai rekomenduojama išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje, ja naudojasi daugiau nei 53 proc. išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *