Philips TP Vision

„Philips“ ir „TPV“ įkūrė bendrą televizorių gamybos įmonę „TP Vision“

Amsterdamas, Nyderlandų Karalystė – Tarptautinės korporacijos „Royal Philips Electronics“ ir „TPV Technology Ltd.“ įkūrė bendrą televizorių gamybos įmonę „TP Vision“. 70 proc. naujosios bendrovės akcijų valdys „TPV“, o 30 proc. – „Philips“. „TP Vision“ kurs, gamins ir siūlys rinkai „Philips“ prekės ženklu pažymėtus televizorius.

Įmonei „TP Vision“, kurios centrinė būstinė įsikurs Amsterdame, vadovaus Maartenas de Vriesas, iki šiol ėjęs „Philips“ televizorių verslo padalinio vadovo pareigas. Naujoji įmonės suvienys „Philips“ sukauptą patirtį kuriant televizorių dizainą ir inovacijas bei didelius „TPV“ gamybos pajėgumus ir operacinės veiklos tikslumą.

„Televizorių rinkoje „TP Vision“ bus stiprus dalyvis ir plėtos „Philips“ prekės ženklu pažymėtus produktus, – sakė „Philips“ generalinis direktorius Fransas van Houtenas. – „TP Vision“ suvienys didelę „Philips“ prekės ženklo teikiamą vertę, inovacijas ir prekybos ryšius su gamybos pajėgumais, kuriuos turi „TPV“. Pradėję bendradarbiauti su „TPV“ galėsime skirti daugiau dėmesio stiprinant „Philips“ dominavimą sveikatos, namų vartotojams skirtų produktų ir apšvietimo sprendimų segmentuose“.

„Džiaugiamės kad televizorių gamybos versle bendradarbiaujame su „Philips“, – sakė „TPV“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Jasonas Hsuanas. – Ši partnerystė sustiprins „Philips“ prekės ženklo pozicijas televizorių rinkoje ir teiks nuolatinę vertę abiem sandorio dalyviams. Jau daug metų bendradarbiaujame su „Philips“ ir esame tikri, kad kartu galime būti svarbūs pasaulinės televizorių rinkos žaidėjai“.

„TP Vision“ plėsis ir bus pelninga kompanija, – įsitikinęs „TP Vision“ generalinis direktorius Maartenas de Vriesas. – Mes kursime aukščiausio lygio inovacijas, kurių vartotojai tikisi iš „Philips“ ženklu pažymėtų televizorių. 2012 serijos gaminiai, kuriuos neseniai pristatėme, suteikia galimybę žmonėms pajusti ir džiaugtis skaitmeniniu turiniu, kuris perduodamas transliavimo būdu ar internetu. Mes tikime produktais, kurie susiję su žmonių pojūčiais ir yra prieinami vartotojams rinkose, kuriose vykdome veiklą“.

„TP Vision“ bus atsakinga už „Philips“ televizorių dizaino kūrimą, gamybą, platinimą ir pardavimus visame pasaulyje, išskyrus kontinentinę Kiniją, Indiją, JAV, Kanadą, Meksiką ir kai kurias Pietų Amerikos valstybes. Pagal sutartį „Philips“ televizorių verslo centrinė būstinė, inovacijų kūrimo centrai ir gamybos pastatai, taip pat komercinės organizacijos ir beveik 3,3 tūkst. darbuotojų bus perleisti bendrovei „TP Vision“.

Pagrindinės susitarimo sąlygos ir terminai išliko tokie patys, kaip buvo skelbta 2011 m. lapkričio 1 dieną.

„Philips“ televizorių verslas nuo 2012 m. sausio 1 d. veiklą vykdė kaip savarankiškas verslas.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *