„Omnitel“ tinkle sparčiai populiarėja atsisiuntimai iš „GetJar“

Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ klientai vis aktyviau naudojasi „GetJar“ portalu ir siunčiasi jame siūlomas programėles – per 10 šių metų mėnesių jie parsisiuntė apie 105,5 tūkst. programėlių. Prognozuojama, kad iki metų pabaigos šis skaičius pasieks 130 tūkst. – tai bus maždaug 45 proc. daugiau nei 2009-aisiais ir beveik dvigubai daugiau nei užpernai.

„Ypatingai šiais metais augantis atsisiuntimų iš „GetJar” skaičius rodo, kad „Omnitel” vartotojai „GetJar” apsilanko ne atsitiktinai, o tikslingai ieškodami programėlių savo telefonams. Žmonės perka išmaniuosius telefonus ir jais naudojasi”, – sakė „Omnitel” viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

“Malonu, kad „Omnitel” klientai siunčiasi vis daugiau programėlių iš „GetJar”, – sakė Billas Scottas, „GetJar” vyresnysis viceprezidentas pardavimams ir verslo plėtrai. – Mes matome didžiulį programėlių naudojimo išmaniaisiais telefonais su operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip „Android”, bumą ir džiaugiamės, kad „GetJar” tapo programėlių parduotuve visoms didžiosioms išmaniųjų telefonų operacinėms sistemoms”.

Šiuo metu kas antras „Omnitel” parduodamas mobilusis telefonas yra išmanusis. Tyrimai rodo, kad mobiliųjų programėlių sugeneruojamas duomenų srautas jau sudaro 50 proc. viso mobiliojo interneto srauto. Likusią pusę sudaro mobiliojo interneto naršymas telefone, nors prieš keletą metų jo dalis mobiliojo interneto sraute siekė 70-80 proc.

„Programėlės, specializuotos tam tikroms veikloms, padeda patogiau naudotis mobiliojo interneto teikiamomis galimybėmis. Pavyzdžiui, „Gmail” programėlė leidžia patogiai skaityti el.paštą, o „Facebook” – pasiekti savo socialinį tinklą. Tokiu atveju nereikia naudoti naršyklės,” – pridūrė D. Maikštėnas.

Mobiliojo interneto duomenų perdavimas sausio-spalio mėnesiais „Omnitel” tinkle augo 1,6 karto, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2009 metais. Iki lapkričio pradžios „Omnitel” tinklu buvo iš viso perduota 1,64 mlrd. megabaitų duomenų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *