automobiliu stovejimo aikstele

„Omnitel“ klientams – pirmoji lietuviška „BlackBerry“ programėlė sumokėti už automobilio stovėjimą

Bendrovės „Omnitel“ klientai, turintys „BlackBerry“ išmaniuosius telefonus, už automobilio stovėjimą jau gali sumokėti patogiai, naudodamiesi nemokama mobiliąja programėle. Atsisiųsti naująją programėlę galima iš „BlackBerry App World“ ir ji yra skirta tik „Omnitel“ vartotojams.

– Mokėjimas už automobilio stovėjimą mobiliuoju telefonu visada buvo viena populiariausių papildomų paslaugų mūsų klientams. Sparčiai augant išmaniųjų telefonų skaičiui tarp „Omnitel“ vartotojų, atsižvelgėme į poreikį ir jau anksčiau pasiūlėme mokėjimo programėles „Android”, „iOS” ir „Symbian” operacinėms sistemoms. Pavasarį papildę siūlomų išmaniųjų telefonų pasirinkimą „BlackBerry“ telefonais, pasirūpinome, kad patogiai už automobilio stovėjimą galėtų mokėti ir šių telefonų turėtojai, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

Programėlę sukūrė „Addendum Solutions“ – vieninteliai sertifikuoti „BlackBerry“ programinės įrangos kūrimo specialistai Baltijos šalyse. „Addendum Solutions“ specializuojasi programinės įrangos kūrimo, sistemų integravimo (angl. Enterprise Application Integration), verslo procesų optimizavimo (angl. Business Process Management) bei mobiliųjų programėlių („BlackBerry“, „Apple iOS”, „Google Android”) kūrimo srityse.

Mokėjimo už stovėjimą programėles galima pasiekti iš „Omnitel“ interneto svetainės puslapio www.omnitel.lt/parkavimas. Jomis patogu užregistruoti parkavimo lipduką, sumokėti už stovėjimą pasirenkant trukmę, zoną, miestą. Norint mokėti už stovėjimą mobiliuoju telefonu, reikia ant automobilio stiklo priklijuoti bei užregistruoti specialų lipduką, jį galima įsigyti bet kuriame „Omnitel“ salone.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *