windows-server-8

„Microsoft“ pristatė bandomąją Windows Server „8” versiją

Š.m. kovo 1 d. „Microsoft“ paskelbė, kad vartotojams pristatyta bandomoji Windows Server „8“ (beta) versija, kurią gali parsisiųsti ir išbandyti visi pageidaujantys IT profesionalai ir programuotojai.  Kaip teigė šią naujieną „Windows“ serveriams skirtame tinklaraštyje pristatęs „Microsoft“ viceprezidentas Bilas Laingsas (Bill Laings), naujausia Windows serverių operacinė sistema geriausiai pritaikyta debesijos paslaugoms kurti ir teikti,  apima tiek viešojo, tiek privataus debesies scenarijus.  „Į Windows  Server „8” programinę įrangą sudėjome visą “Microsoft” patirtį ir įžvalgas plėtojant ir teikiant debesijos sprendimus, tokius kaip Windows Azure,” – savo nuomonėje pabrėžia Bilas Laingsas.  Pasak kūrėjų, Windows Server „8” pasižymi aukštu patikimumu ir automatizuotu valdymu, skirtais užtikrinti sklandų tinklo veikimą ir duomenų saugojimą.  Naujoji serverių programinė įranga yra  ekonomiškesnė ir gali būti naudojama bet kurio dydžio įmonėje. Kuriant naująją Windows serverių programinę įrangą buvo siekta pateikti sprendimą, kuris įmonėms leistų taupyti lėšas, dirbti greičiau ir sėkmingiau konkuruoti rinkoje, teigiama tinklaraštyje.

Naujoji Windows Server „8” operacinė sistema užtikrina kritinių situacijų valdymą, aukštą duomenų saugumo lygį, patogų serverių grupių valdymą – visa tai suteikia programinės įrangos kūrėjams idealią platformą naujoms aplikacijoms kurti.

Bandomuoju laikotarpiu IT specialistai galės pateikti „Microsoft“ savo atsiliepimus ir pageidavimus dėl naujos serverių programinės įrangos veikimo.

Windows Server „8” betą versiją galima parsisiųsti iš „Microsoft“ svetainės.

Daugiau informacijos apie naująją „Windows Server „8” programinę įrangą pateikta:

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *