microsoft

„Microsoft“ pradedantiems IT verslininkams teikia 160 tūkst. litų vertės paramą

Pradedantiesiems Lietuvos IT verslininkams „Microsoft“ siūlo savo idėjas realizuoti su debesija ir suteikia galimybę du metus nemokamai naudotis bendrovės debesų kompiuterijos platforma „Windows Azure“. Pasinaudojusios pasiūlymu perspektyviausios jaunos IT įmonės taip pat nemokamai gaus ir kitų „Microsoft“ produktų bei prisijungs prie daugiau nei 45 tūkst. pradedančių įmonių bendruomenės visame pasaulyje.

„Microsoft“ pasiūlymas yra tarptautinės pradedančio verslo skatinimo programos „BizSpark“ išplėtimas – „BizSpark Plus“. Su šiuo pasiūlymu jaunieji verslininkai du metus nemokamai naudosis patogia „Windows Azure“ programų kūrimo platforma, joje testuos sukurtus produktus ar paslaugas bei nemokamai jas talpins debesyje. Tai suteiks jiems galimybę siūlyti savo produktus klientams iš bet kurios pasaulio šalies.

Be to, programos dalyviai nemokamai gaus ir kitus „BizSpark“ programos išteklius. Šioje programoje pradedantieji verslininkai gali nemokamai naudotis „Visual Studio“, „SQL Server“, „Microsoft Expression“ programavimo įrankiais bei „Windows 7“ operacine sistema. Programos dalyviai vieni iš kitų gali pasimokyti techninių ir verslo gudrybių, taip pat bendrauti tarpusavyje vidinėje programos sistemoje. Didelis „BizSpark“ dalyvių tinklas bendrovėms taip pat suteikia palankias sąlygas reklamuoti savo produktus.

Į pasiūlymą pretenduoja privatūs pradedantieji verslai, veikiantys ne ilgiau kaip 2 metus ir turintys mažesnę nei 2,6 mln. litų metinę apyvartą. Paramą gali gauti įmonės, bendradarbiaujančioms su pasauliniu pradedančiųjų verslininkų mentorių bendruomene „TechStars“ ar su vienu iš 40 „Global Accelerator Network“ narių.
Šiuo metu programoje „BizSpark“ dalyvauja ir 30 Lietuvos IT įmonių.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *