Logitech Wireless Solar Keyboard K750

„Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ – 2012 metų „iF“ gaminio dizaino apdovanojimas

„Logitech“ gaminys – belaidė klaviatūra „Wireless Solar Keyboard K750“ buvo pagerbta prestižiniu 2012 metų „International Forum Design“ („iF“) apdovanojimu už vartotojiško gaminio dizaino meistriškumą. Be „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ kompiuterijos kategorijoje dėl šio apdovanojimo rungėsi dar beveik 3000 gaminių.

„Jaučiamės pamaloninti ir didžiuojamės, kad „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ buvo pripažintas ir įvertintas „iF“ gaminio dizaino apdovanojimu, – sakė Thibaudas Nolfas, „Logitech“ klaviatūrų ir rinkinių produktų vadovas Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regione. – Siekiame kurti novatoriškus gaminius, kurie padėtų žmonėms išnaudoti kiek įmanoma daugiau kasdien naudojamų technologijų potencialo. „iF“ žiuri paskirtas apdovanojimas įvertina ne tik mūsų sunkų darbą, kurį nuveikėme kurdami šį gaminį, bet ir „Logitech“ įsipareigojimą kurti inovacijas“.

Logitech Wireless Solar Keyboard K750

„Logitech Wireless Solar Keyboard K750“

„Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ klaviatūra pati save aprūpina energija, ją išgaudama iš kambaryje esančios aplinkos šviesos – tam nereikia tiesioginių saulės spindulių – tad nereikės rūpintis baterijų keitimu. Iki galo įkrautas akumuliatorius parūpina užtektinai elektros energijos klaviatūrai veikti iki trijų mėnesių visiškoje tamsoje. Šioje klaviatūroje derinamas tradicinių, nešiojamųjų kompiuterių klaviatūrų bei specifinis „Logitech“ įgaubtų klavišų dizainas. Tai padeda greičiau, tyliau ir patogiau spausdinti. Klaviatūroje nenaudojamos PVC medžiagos, jos dėžutė yra visiškai perdirbama – K750 sukurta taip, kad sumažintų savo poveikį aplinkai. Sukurta bei parduodama ir darbui „Mac“ kompiuteriais skirta „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ versija.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *