Logitech UE Air Speaker

„Logitech UE Air Speaker“ audio kabelius pakeičia belaidžiu tinklu

Šiandien „Logitech“ pristatė pripažinimą už dizainą ir inovacijas pelniusią muzikos sistemą „Logitech UE Air Speaker“, skirtą veikti kartu su belaidžio garso perdavimo technologiją „Apple AirPlay“ naudojančiais įrenginiais. Ši muzikos sistema atkuria aukštos kokybės nesuglaudintą garso srautą, kurį per belaidį tinklą galima perduoti iš įrenginių su operacine sistema „iOS“ ar programa „iTunes“.

„Pastaraisiais metais susiformavo nauja melomanų grupė, kurie muzika dažniausiai mėgaujasi per „iPad“ ar „iPhone“, – teigė „Logitech“ vyresnysis viceprezidentas muzikai Rory Dooley. – Šiems žmonėms sukurta „Logitech UE Air Speaker“, į kurią itin paprasta perduoti garso signalą ir mėgautis fantastiško muzikos potyriais“.

Naujoji sistema „Logitech UE Air Speaker“ spėjo sulaukti pripažinimo ir vienoje didžiausių elektronikos parodų CES 2012, kurioje ji buvo apdovanota už dizaino ir technologines inovacijas belaidžių produktų kategorijoje.

Išskirtines akustines sistemos ypatybes užtikrina „Logitech“ ne vienų metų patirtis kuriant namams skirtus audio sprendimus ir taikomos ausinių linijos „Ultimate Ears“ technologijos, priartinančios muzikos skambesį iki pat klausytojo ausų. Tad stilinga ir moderni forma, nesudėtingas nustatymas bei nepriekaištinga garso kokybė reiškia, kad „Logitech UE Air Speaker“ atrodys ir skambės fenomenaliai bet kuriame kambaryje.

„Logitech UE Air Speaker“ išsiskiria ir paprastu funkcionalumu. Į „Apple“ įrenginius užtenka parsisiųsti specialią programėlę, per ją parinkti muzikos sistemos „Wi-Fi“ nustatymus ir ją bus galima „suporuoti“ su „Apple“ muzikos grotuvu ar planšetiniu kompiuteriu. Užtenka vieną kartą parinkti sistemos nustatymus ir ateityje bet koks įrenginys su „iOS 4.2“ operacine sistema ar kompiuteris su „iTunes 10.1“ programos versija prie šios sistemos prisijungs automatiškai.

Muzikos transliavimo ne laidų funkciją palaiko šie „Apple“ įrenginiai: telefonai „iPhone 4S“, „iPhone 4“ ir „iPhone 3GS“; antros, trečios ir ketvirtos kartos muzikos grotuvai „iPod touch“, planšetiniai kompiuteriai „iPad“, „iPad 2“ ir trečios kartos „iPad“. Be to, „Logitech UE Air Speaker“ turi ir įprastą „Apple“ įrenginiams skirtą jungtį. Į ją įstačius įrenginį galima ne tik iš karto klausytis muzikos, bet tuo pačiu metu jį ir įkrauti.

Sistema „Logitech UE Air Speaker“ JAV ir Europos rinkose turėtų pasirodyti 2012 metų balandžio pradžioje, rekomenduojama sistemos pardavimo kaina yra 349 eurai (apie 1200 litų). Daugiau informacijos galima rasti svetainėje www.logitech.com arba tinklaraštyje blog.logitech.com.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *