logitech

„Logitech“ pristato funkcionalų ir praktišką „iPad“ dangtelį

Šiandien bendrovė „Logitech“ pristatė naują priedą, skirtą trečiosios kartos planšetiniam kompiuteriui „iPad“ ir ankstesniam jo modeliui „iPad 2“, kuris išsiskiria funkcionalumu bei praktinėmis ypatybėmis. Planšetinio kompiuterio dangtelis „Logitech Ultrathin Keyboard Cover“ su integruota belaide klaviatūra siūlo daugiau už tradicinius priedus suteikdamas galimybę naudotis sumaniu dizainu ir geresne apsauga.

„Trečios kartos kompiuteris „iPad“ ir jam skirtos programėlės gali jums suteikti dar daugiau galimybių ir laisvės kūrybai redaguojant nuotraukas ar filmus, kuriant muziką ar rašant romaną, – sakė „Logitech“ produktų rinkodaros vadovas Alexis Richardas. – Naujasis „Logitech“ dangtelis su klaviatūra yra plonas, išsiskiria sumania konstrukcija ir ilgesniu baterijos darbo laiku, todėl tai patogus būdas apsaugoti, mėgautis ir nuveikti daugiau savo „iPad“ kompiuteriu“.

„Logitech Ultrathin Keyboard Cover“ – tai tinkamas partneris „iPad“ kompiuteriui, apsaugantis jo ekraną su plona ir nugludinta aliuminio plokštele ir turintis integruotą klaviatūrą su „Bluetooth“ ryšiu. Šis dangtelis veikia panašiu principu kaip ir standartinis „iPad“ dangtelis, todėl prie kompiuterio krašto jis greitai ir patikimai prikimba su magnetu.

Reguliuojamas dangtelio stovas leidžia pasirinkti optimaliausią kompiuterio poziciją laiškams rašyti ar filmams žiūrėti. Integruotos baterijos darbo laikas siekia 6 mėnesius (jei klaviatūra naudojama iki 2 valandų per dieną). Itin plonas dangtelis taip pat turi įjungimo/išjungimo funkciją, kuri automatiškai įjungią kompiuterį „iPad“ dangtelį atidarius ir grąžina įrenginį į miego būseną uždarius dangtelį.

„Logitech“ taip pat patvirtino, kad „Logitech Keyboard Case for iPad 2“ ir „Logitech Tablet Keyboard for iPad“ iš dabartinės planšetinių kompiuterių priedų linijos yra visiškai suderinami su „iPad 2“ ir trečios kartos „iPad“ planšetinių kompiuterių versijomis.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Ultrathin Keyboard Cover“ Europoje pasirodys šių metų gegužės pradžioje, rekomenduojama pardavimo kaina yra 99,99 euro (apie 350 litų).

Daugiau informacijos galima rasti www.logitech.com arba bendrovės tinklaraštyje blog.logitech.com.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *