Solar Keyboard Folio

„Logitech“ pristato apsauginį dėklą su saulės baterijomis naujajam „iPad“

Šiandien bendrovė „Logitech“ pristatė inovatyvų apsauginį dėklą „Solar Keyboard Folio“, skirtą naujam trečios kartos planšetiniam kompiuteriui „iPad“, kuris taip pat tinka ir ankstesniajai šio kompiuterio versijai „iPad 2“. Itin plonas, integruotą klaviatūrą su saulės baterijomis turintis dėklas išsiskiria unikaliu dizainu ir praktinėmis ypatybėmis.

Kaip ir kitos „Logitech“ klaviatūros su saulės baterijomis, „Solar Keyboard Folio“ turi integruotą saulės elementų juostą, kuri padeda įkrauti „Bluetooth“ ryšį naudojančią klaviatūrą bet kokioje šviesoje – tiek būnant patalpoje, tiek lauke. Klaviatūros baterijomis apskritai rūpintis niekada nereikės – pilnai įkrautos klaviatūros baterijos pakanka iki 2 metų darbo (remiantis vidutinio intensyvumo klaviatūros naudojimu).

„Kadangi žmonės dabar praktiškai nesiskiria su savo planšetiniais kompiuteriais, juos naudoja viskam pradedant e. laiškais ir baigiant filmų žiūrėjimu, jie nori kasdienius poreikius galinčių patenkinti priedų, – sakė „Logitech“ produktų rinkodaros vadovas Alexis Richardas. – „Logitech Solar Keyboard Folio“ yra protingas pasirinkimas jūsų planšetiniam kompiuteriui. Jo plona, integruota klaviatūra naudoja saulės energiją, o pats dėklas patikimai apsaugo tiek kompiuterio ekraną, tiek nugarėlę. Tai geriausias sprendimas apsaugoti savo planšetinį kompiuterį be papildomo svorio“.

Itin plonas „Solar Keyboard Folio“ nesumažina planšetinio kompiuterio kompatiškumo, o speciali jo stovo konstrukcija leidžia patogiau atlikti įvairias užduotis. Dėklas turi dvi stovo pozicijas: pirmoji leidžia patogiai naudotis visa klaviatūra, kai renkamas tekstas; antroji atidengia tik pirmą klaviatūros mygtukų eilę, kurie naudojami kaip vaizdo ir garso kontrolės mygtukai. Tokiu būdu galima patogiai žiūrėti filmus ar kitą vaizdo turinį.

Šis „Logitech“ dėklas taip pat turi įjungimo/išjungimo funkciją, kuri automatiškai įjungią kompiuterį „iPad“, kai dėklo dangtelis atidaromas, ir grąžina įrenginį į miego būseną jį uždarius.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Solar Keyboard Folio“ Europoje pasirodys šių metų gegužės pradžioje, rekomenduojama pardavimo kaina yra 129 eurai (apie 450 litų). Daugiau informacijos galima rasti www.logitech.com arba bendrovės tinklaraštyje blog.logitech.com.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *