Logitech Wireless Mini Mouse M187

„Logitech“ naujovė – kišeninė kompiuterio pelytė

„Logitech“ pristatė kompiuterio pelę „Logitech Wireless Mini Mouse M187“, išsiskiriančią kompaktišku dydžiu ir sklandų darbą užtikrinančiu patikimu belaidžiu ryšiu.

Dėl mažos savo formos naujoji „Logitech“ pelė lengvai telpa į rankinę, krepšį ar kelnių kišenę. Pradėti dirbti su šia pele galima itin greitai – užtenka prijungti pelės imtuvą prie kompiuterio USB jungties ir ji jau paruošta darbui.

Be to, pelės imtuvas yra toks mažas ir nepastebimas, kad jį galima laikyti nuolatos įdėtą kompiuterio USB jungtyje. Nesinaudojant pele ilgesnį laiką, imtuvą galima laikyti ir pačioje pelėje, taip jis niekur nepasimes.

„Dėl nedidelės formos „Logitech Wireless Mini Mouse M187“ galite pasiimti visur su savo kompiuteriu, – sakė „Logitech“ atstovas Lietuvoje Alimas Zaubidovas. – Ši patogi pelė jums suteiks daugiau valdymo galimybių ir tikslumo negu kompiuterio jutiklinis laukelis“.

„Logitech Wireless Mini Mouse M187“ taip pat išsiskiria įvairių spalvų modeliais, kurių pasirinkimas suteiks daugiau individualumo. Be to, pelei suteikiama ribota trejų metų techninės įrangos garantija, o kartu su ja – ir „Logitech“ pažadas dėl aukštos kokybės bei patikimumo, kuris bendrovę pavertė pasauline lydere kompiuterio sąsajos įrenginių srityje.
Kaina ir pasirodymo data

Pelė „Logitech Wireless Mini Mouse M187“ Europos rinkoje pasirodys vasario mėnesį, jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 19,99 euro (apie 70 litų). Daugiau informacijos: www.logitech.com.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *