Logitech Mini Boombox1

„Logitech Mini Boombox“ – nepriekaištingas garsas visur su jumis

Šiandien „Logitech“ pristatė kompaktišką garso sistemą „Logitech Mini Boombox“, skirtą muzikai, filmams, žaidimams ir turinčią laisvų rankų įrangos funkciją. Šią sistemą galima be laidų sujungti su išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ar kitais įrenginiais, naudojančiais „Bluetooth“ ryšį.

„Logitech Mini Boombox“ gal ir atrodo maža, tačiau turi daugybę pravarčių funkcijų. Pavyzdžiui, sistemos korpuse integruota speciali akustinė erdvė, atkurianti žemus dažnius. O skambučių funkcijai skirtas garsiakalbis su mikrofonu užtikrina pokalbius be jokių trikdžių biure, automobilyje ar namo kieme. Ši sistema puikiai tinka tiek individualiems, tiek ir grupės pokalbiams.

Logitech Mini Boombox

„Logitech Mini Boombox“ suteiks įspūdingo garso pojūtį kad ir kur ją pasiimtumėte su savimi , – sako „Logitech“ viceprezidentas planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams Azmatas Ali. – Dabar, kai nešiojami prietaisai atlieka mobilaus kino teatro, koncertų salės, žaidimų konsolės ar konferencijų centro funkcijas, žmonės nori ir atitinkamos garso kokybės. Ją gali užtikrinti „Logitech Mini Boombox“.

Naująją „Logitech“ sistemą galima nesunkiai „suporuoti“ su populiariais išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir kitais prietaisais, kurie palaiko „Bluetooth“ garso perdavimo standartą A2DP. Sistemos skambučių funkcija veikia su telefonais, palaikančiais „Bluetooth“ laisvų rankų įrangos standartą HFP 1.5.

Ši „Logitech“ sistema turi vidinę bateriją, įkraunamą per USB jungtį. Ji leis visam laikui pamiršti apie baterijų keitimą. Priklausomai nuo naudojimosi ypatumų ir pasirinktų nustatymų, kartą įkrautos baterijos pakaks iki 10 valandų.

Tai pakankamai laiko, kad galėtumėte pasidalinti savo mėgiamiausiu grojaraščiu ar ištisą naktį plepėti telefonu. Be to, su iš vidaus apšviečiamais kontrolės mygtukais „Logitech Mini Boombox“ galima lengvai valdyti tiek dieną, tiek naktį.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Mini Boombox“ muzikos sistema Europoje turėtų pasirodyti gruodį. Jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 79,99 euro (apie 280 litų). Daugiau informacijos: www.logitech.com.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *