Logitech PureFi Express Plus

„Logitech“ pristato ryškiaspalvius garsiakalbių modelius

Šio sezono pagrindinės mados tendencijos pasižymi žaismingumu ir spalvingumu – podiumai vėl užlieti ryškių spalvų ir raštų. Spalvų jungimas, derinimas yra viena sėkmingiausių šių metų tendencijų ir ja sekdama „Logitech“ pristato naujomis spalvomis ir puikia garso kokybe išsiskiriančių garsiakalbių seriją.

Drąsus ir ryškus jūros mėlio ir liepsnojančios oranžinės „Logitech PureFi Express Plus“

Logitech Rechargeable Speaker S315i

Ryškių spalvų garsiakalbių stoveliai privers iš pavydo greičiau plakti mados – fanatikų širdis. Šie garsiakalbiai ne tik atrodo įspūdingai, bet ir muzika iš jų skamba puikiai. Subalansuotą garsą iš „iPod“, „iPhone“ perteikiantis „PureFi Express Plus“ stovelis-garsiakalbis su žadintuvu dabar turi dvi naujų spalvų – jūros mėlio bei liepsnojančios oranžinės – atmainas. Jis pritaikytas nešioti – įmontuota patogi rankena, galimybė naudoti akumuliatorių (arba įjungti į elektros lizdą), tad nešiotis savo muziką iš vienos vietos į kitą bus labai paprasta. Garsiakalbiai garsą skleidžia tolygiai, todėl jis bus sodrus, aiškus klausant iš bet kurio kampo.

Gaivus bei madingas rausvas ir žalsvas „Logitech Rechargeable Speaker S315i“

Šie žaismingai nudažyti stoveliai-garsiakalbiai įkvėps gaivumo muzikos kolekcijai. Dabar ir rausvos bei žalsvos spalvų „Rechargeable Speaker S315i“ stoveliai leidžia iki 20 valandų klausytis muzikos iš „iPod“ ir „iPhone“ ir kartu juos įkrauti. Tad tai puikus priedas namuose, tiek madingas ir naudingas palydovas peržengus slenkstį ir linksminantis su draugais. Suderintą ir pagerintą žemų dažnių garsą skleidžiantys garsiakalbiai – pasisekęs geros išvaizdos ir stulbinamo garso derinys.
Planuojama, jog produktai pasirodys spalio mėnesio pabaigoje ir kainuos apie 79,99 eur (275 Lt).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *