Custom_format_S400i_CTG1

„Logitech“ pristatė „iPod“ ir „iPhone“ skirtą laikrodį-stovelį su žadintuvu ir radijo imtuvu

Šiandien „Logitech“ pristatė „Logitech Clock Radio Dock S400i“ –naktinio stalelio laikrodį-stovelį su žadintuvo ir radijo funkcija, skirtą „iPod“ grotuvui ar „iPhone“ telefonui. Šis stovelis vienu metu krauna „iPod“ ar „iPhone“ akumuliatorius bei groja muziką iš jų, todėl užmigti ir nubusti galima su mėgstamomis dainomis ir įkrautu akumuliatoriumi.

„Logitech Clock Radio Dock S400i“ atkuria geros kokybės stereo garsą. Juo galima leisti muziką iš „iPod“, „iPhone“ ar klausytis integruoto FM radijo imtuvo. Tad šis įtaisas prieš miegą galės pasiūlyti lopšinę, o ryte pažadins pirmaisiais rytinės radijo laidos garsais, pypsinčiu žadintuvo signalu ar energijos ir žvalumo suteikiančiu mėgstamu kūriniu.

„Žmonės nori mėgautis muzika iš savo mobiliųjų įrenginių neaukodami garso kokybės ar neiškraudami akumuliatoriaus, – sakė „Logitech“ atstovas Lietuvoje Alimas Zaubidovas. – „Logitech Clock Radio Dock S400i“ palengvina gyvenimą suderindamas naudingas funkcijas į vieną, kompaktišką įrenginį, kuris tilps ant bet kurio naktinio stalelio. Šis universalus įtaisas – muzikos grotuvas, radijas, įkrovimo stotelė ir laikrodis su žadintuvu – puikus priedas „iPod“ ir „iPhone“ vartotojams“.

„Clock Radio Dock S400i“ yra dvigubo žadinimo ir snaudimo funkcija, tad vienu įtaisu gali naudotis du žmonės, besikeliantys skirtingu metu. Taip pat yra nuotolinio valdymo pultas, kuris patogu valdyti tolėliau nuo lovos padėtą stovelį. Be to, nešiojamuosius įtaisus galima krauti ir išjungus garsiakalbius. „Logitech Clock Radio Dock S400i“ veikia su visų kartų „iPhone“ telefonais, „iPod touch“, „iPod nano“ ir 6-osios kartos klasikiniu „iPod“ grotuvais.

„Logitech Clock Radio Dock S400i“ Europoje numatoma pradėti pardavinėti spalio mėnesį, jo rekomenduojama mažmeninė kaina sieks 99,99 euro (apie 345 litus). Daugiau informacijos galima rasti www.logitech.com interneto svetainėje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *