infobalt

„Infobalt“ projekto dalyviams – skaitmeninių projektų valdymo patirtis iš Kinijos

Asociacijos „Infobalt“ vykdomame darbuotojų mokymų projekte dalyvaujanti UAB „Elektroninės leidybos namai“ susidomėjo galimybe rugpjūčio mėnesį vykti į Managing Digital Projects mokymus Kinijoje. Pasak įmonės atstovo, kompanija ketina plėstis į užsienio rinkas, tad geriausios praktikos ir verslo modelių pavyzdžių pristatymas, taip pat mokymų metu vykusi konkrečių atvejų analizė pravers siekiant šio tikslo.

Rugpjūčio 15–18 dienomis vykusiuose 36 valandų mokymuose Managing Digital Projects Kinijoje dalyvavo vienas UAB „Elektroninės prekybos namai“ darbuotojas – Verslo plėtros direktorius Marius Jovaiša. Mokymai buvo organizuoti optimaliu paskaitų bei diskusijų principu.

„Nusprendėme siųsti savo darbuotoją į šiuos mokymus, nes mūsų kompanija kuria ir įgyvendina įvairiausius skaitmeninius projektus, kurių efektyvus vykdymas ir valdymas mums yra labai reikšmingas. Juolab, kad svarstome plėtros galimybes už Lietuvos ribų, tad svarbu suvokti, kokius verslumo aspektus iškelia tarptautinio lygio autoritetai“, – teigia bendrovės direktorius Kristijonas Mazūras.

Pasak mokymuose dalyvavusio M. Jovaišos, buvo naudinga sužinoti, kaip atsižvelgiant į kuriamų skaitmeninių produktų specifiką parinkti atitinkamą valdymo metodą; įdomūs ir vertingi pateikti geriausios praktikos ir verslo modelių pavyzdžiai, daug naudos davė atvejų analizė. „Aktualiausios pasirodė tokios temos, kaip pokyčių valdymas, strategija ir sėkmės įvertinimas, verslo strategijos susiejimas su IT ir skaitmeninėmis strategijomis. Grįžęs gauta patirtimi noriai pasidalinau su kolegomis“, – sako jis.

Mokymuose taip pat dalyvavo Singapūro ir Kinijos įmonių atstovai, pristatę įvairaus pobūdžio skaitmeninius projektus, vykdomus šiose šalyse.

UAB „Elektroninės prekybos namai“ darbuotojai nuolat gilina žinias, siekdami savo klientams pasiūlyti visapusiškas paslaugas nuo koncepcijos, turinio sukūrimo iki jų realizavimo. Jiems teko dalyvauti ir kituose „Infobalt“ projekto mokymuose: European Networking Resources and Information concerning Cultural Heritage, Wildlife Photography, Cultural Heritage Photography Courses, Web Building and E-commerce course, Development of E-learning Products.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *