Hub Camp nr2 153

„Hub Camp“: kaip efektyviai mokytis ir užsidirbti iš interneto?

Vasario 24 dieną, ketvirtadienį, nuo 17 val. į „Swedbank“ konferencijų salę (Vilniuje, Konstitucijos pr. 20), vėl trauks būrys aktyvių smalsuolių. Čia trečiąjį kartą vyks bendradarbystės centro „Hub Vilnius“ rengiamas inovatyvių sumanymų ir taiklių įžvalgų vakaras „Hub Camp“. Planuojama, kad artimiausiame renginyje bus gvildenamos itin skirtingos temos.

„Sokratas labai daug kalbėjo – jį nunuodijo mokiniai”,- intriguojančiai savo temą pristato vienas vakaro pranešėjų, technologinės konferencijos „Login“ organizatorius Vaidotas Valantiejus.

Pasak jo, žodžiai bendruomenė, socialinis tinklas ir potencialas įgauna vis didesnį vartojimo pagreitį. Prie tinklinio modelio pereina ne tik interneto bendruomenės, bet ir didžiosios organizacijos.

V. Valantiejaus manymu, pagrindiniu suaugusiųjų mokymosi šaltiniu tapus konferencijoms, vis dar darome esminę klaidą įkvėpimą ar potencialą žadindami pasitelkę senosios mokyklos modelį, kuris, anot pranešėjo, tinkamas tik specifinių žinių ir faktų perdavimui.

„Hub Camp“ vakare dalyvaus taip pat dar devyni dalyviai. Tarp jų, pasisakys ir „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, atskleisiantis , kaip IT specialistai ketina didinti valdžios institucijų skaidrumą, o daugybės tinklaraščių autorius Marius Kuitniauskas pasidalins žiniomis, kaip užsidirbti iš blogo.

Visą pranešėjų sąrašą ir užsiregistruoti į renginį galima socialiniame tinkle „Facebook“ adresu www.facebook.com/events/334176039938767.

„Laukiami – visi! Skaityti pranešimą, ar užduoti klausimą gali kiekvienas norintis. Tai atviras vakaras, kuriuo norime paskatinti idėjų sklaidą, plėsti bendraminčių, ir, apskritai, teigiamai nusiteikusių žmonių, bendruomenę“,- pažymi „Hub Vilnius“ koordinatorius Šarūnas Savickas.

Anot jo, pradedantiems įgyvendinti savo sumanymus, ypač svarbu surasti bendraminčių ir gerų patarimų, todėl renginys yra nemokamas.

„Pradinė renginio idėja buvo suteikti galimybę bendradarbystės centro nariams pristatyti savo sumanymus, iniciatyvas, projektus ir patirtį, sulaukti grįžtamojo ryšio, surasti bendraminčių. Bet greitai supratome: yra daug įdomių, aktyvių, jaunų žmonių, kurie turi ką pasakyti“,- vakaro esmę apibūdina Š. Savickas.

Prieš tai vykusiose „Hub Camp“ renginiuose dalyvavo įvairių sričių specialistai – verslo, technologijų, rinkodaros, dizaino ir kitų sričių ekspertai. Tarp jų, Jungtinėse Amerikos valstijų Silicio slėnyje įmonę įkūręs Daumantas Dvilinskas, krepšinio fotografas Tomas Tumalovičius, pirmojo bendruomeninio centro Plaitėje steigėjas Andrius Ciplijauskas, vieno didžiausių Europoje rizikos kapitalų fondų investicijas pritraukę žaidimo kūrėjai Kęstutis Taučkėla ir Simona Vasytė.

„Hub camp“ vakarus organizuoja bendradarbystės centras „Hub Vilnius“. Renginio svečius šiltai priima „Swedbank“. Iniciatyvą remia viešoji įstaiga „Versli Lietuva“.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *