0b00f899-2c22-4142-8d7b-4421d274e3fc

„Fujifilm“ pristatė naują 2012 m. fotoaparatų liniją

„Fujifilm“ pristatė naują 2012 m. fotoaparatų liniją, kuri pasižymi patobulintomis kokybinėmis charakteristikomis ir naujomis technologijomis.

Kokybinės charakteristikos apima pagrindines greito veikimo ir funkcionalaus fotografavimo savybes: visuose naujos fotoaparatų linijos modeliuose daug dėmesio skirta šviesesniam LCD ekranui, greitesniam fotoaparato įsijungimui ir fotografavimo laikui. XP“, „T“ ir „JX“ klasės modeliuose reikšmingai šviesesnis LCD ekranas patobulintas taip, kad fotografavimas ir nuotraukų peržiūra net tiesioginėje saulėje būtų patogesni. Visuose 2012 m. pavasario modeliuose yra naujoji datos įrašymo funkcija suteikianti galimybę dešiniajame apatiniame nuotraukos krašte matyti fotografavimo datą arba datą ir laiką.

Fujifilm FinePix HS30EXR

Naujuose fotoaparatuose „FinePix HS30EXR“, „FinePix F770EXR“, „FinePix F750EXR“ ir „FinePix Z1000EXR“ įdiegtos naujausios technologijos siekiant geresnės nuotraukų kokybės – naujieji „EXR CMOS“ jutiklis ir „EXR Auto“ režimas, „veido sekimo“ funkcija bei dėl didelės raiškos galima „Intelligent Digital Zoom“ funkcija.

Naujasis didelio rankinio artinimo fotoaparatas „Fujifilm FinePix HS30EXR“ pristatomas foto entuziastams norintiems be sunkaus keičiamų objektyvų krepšio gauti pilną fotografijos kontrolės laisvę bei pasiekti aukštąjį universalumo ir optinės kokybės lygį. Nuo savo pirmtako „HS30EXR“, naujasis modelis skiriasi didesniu ir šviesesniu EVF (elektroniniu vaizdo ieškikliu), Li-ion baterija vienu pakrovimu leidžiančia padaryti 600 nuotraukų bei kitomis patobulintomis funkcijomis.

„FinePix F“ klasė – aukštą nuotraukų kokybę užtikrinantys kompaktiniai fotoaparatai reikliems fotografams pasižymintys dideliu, net 20x („F770EXR“ ir „F750EXR“) ir 15x („F660EXR“) optiniu artinimu ir pažangiomis fotografavimo savybėmis. Nepaisant to, išlaikomas nedidelis, į kišenę telpantis fotoaparato korpusas. Dėl to, „F“ klasės fotoaparatai puikiai tinka tiek keliautojams, norintiems išsaugoti kokybiškus kelionių vaizdus, tiek kasdieninėms šeimos fotografijoms.

Pristatoma gerokai praplėsta „S“ serija, pasižyminti dideliu artinimu, palyginti paprastu naudojimu ir atnaujintomis greičio ir funkcionalumo savybėmis: „FinePix S4500“, „S4400“, „S4300“ ir „S4200“. O taip pat, nauja „S“ fotoaparatų klasės atšaka: „FinePix SL240“ (24x, 24-576mm), „SL260“ (26x, 24-624mm), „SL280“ (28x, 24-672mm), „SL300“ (30x, 24-270mm). Pastarieji modeliai nuo savo pirmtakų skiriasi tuo, jog yra su Li-ion baterija, kuri leidžia padaryti apie 300 kadrų vieno pakrovimo metu, TTL blykstės padu ir kitomis patobulintomis funkcijomis.

Kaip jau įprasta, daugiau funkcinių ir technologinių naujienų bus galima išvysti visuose naujos linijos modeliuose.

Naujieji modeliai parduotuvėse turėtų pasirodyti kovo – balandžio mėnesiais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *