dpa-logo

„DPA Lietuva“ pelnė „Microsoft” metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio vardą

Tarptautinė informacinių technologijų kompanija „DPA Lietuva“ šiandien buvo pripažinta „Microsoft” metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partneriu. Šis vardas kompanijai suteiktas kasmetinės „Microsoft Lietuva“ partnerių konferencijos metu Vilniuje, kurioje dalyvavo per 300 IT bendrovių.

„Microsoft Lietuva“ darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio apdovanojimui nominuotos Lietuvos IT bendrovės buvo renkamos atsižvelgiant į tai, kuri įmonė turi aukščiausią kompetenciją „Microsoft“ partnerių programoje, kuri labiausiai prisidėjo prie pažangiausių „Microsoft“ produktų ir technologijų naudojimo skatinimo, o taip pat kurios klientų ir projektų augimas buvo didžiausias per pastaruosius metus.

Partnerių pripažinimą pelniusios kompanijos „DPA Lietuva“ vadovas Laurynas Truncė teigia, kad šiuo apdovanojimu įvertintas visų įmonės darbuotojų triūsas. Kolektyvas nuolatos gilina savo žinias bei tobulina įgūdžius, siekdamas kurti pridėtinę vertę kiekvienam klientui. „Mūsų įmonės tikslas – išsiaiškinti tikruosius klientų poreikius ir pateikti efektyviausius sprendimus, kad klientai galėtų netrukdomi rūpintis savo verslo augimu ir plėtojimu,“- pabrėžė L. Truncė. Jo nuomone, įmonės sėkmę lemia kokybiškos paslaugos bei šilti santykiai su kiekvienu klientu. Vadovaudamasi šiais principais, „DPA Lietuva“ komanda per septynerius metus tapo patikimais didelių Lietuvos bendrovių bei valstybinių institucijų IT konsultantais ir partneriais.

„Microsoft“ auksinio partnerio statusą turinti IT kompanija „DPA Lietuva“ sukūrė ir sėkmingai rinkoje realizuoja unikalią informacijos, dokumentų ir procesų valdymo sistemą „ShareSpace“, veikiančią „Microsoft SharePoint“ technologijų pagrindu. Ši inovatyvi procesų valdymo sistema nuolat tobulinama, siekiant atitikti naujausias „SharePoint“ technologijų versijas ir besikeičiančius verslo poreikius.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *