ColorLok-Logo

„ColorLok“ popieriaus standartas sparčiai populiarėja

HP sukurtas greičiau džiūstančio, ryškesnes spalvas užfiksuojančio „ColorLok“ popieriaus standartas populiarėja – nuo programos pradžios 2008 metais pasaulyje buvo parduota 2,1 mlrd. „ColorLok“ standarto popieriaus pakuočių po 500 lapų, tuo tarpu kai iki šių metų kovo jų buvo parduota 1,3 mlrd.

„ColorLok“ standartas apima rašaliniams spausdintuvams pagamintą popierių su specialiais priedais, pagreitinančiais dažų nudžiūvimą, padidina spalvų sodrumą ir juodo rašalo juodumą. Didžiųjų popieriaus gamintojų dėka išaugusi popieriaus su „ColorLok“ pasiūla, įskaitant ir bendro naudojimo biuro popierių, žymiai padidino popieriaus kokybę visame pasaulyje.

„ColorLok“ technologija prisideda prie siūlomo pasaulinėje rinkoje popieriaus kokybės gerinimo, – sakė Larry Tracy, HP „ColorLok“ direktorius. – Vartotojai vertina smarkiai pagerėjusias spausdinimo, naudojant „ColorLok” popierių, galimybes. Tai skatina vis daugiau gamintojų panaudoti „ColorLok“ technologiją savo popieriuje“.

Popieriaus su „ColorLok“ technologija pasiūlą labiausiai padėjo išauginti tokie partneriai kaip „Domtar“ ir „JK Paper“, kurie šią technologiją naudoja visose savo popieriaus rūšyse. Šiuo metu mažiausiai 220 popieriaus prekės ženklų naudojama „ColorLok“.

Prie „ColorLok“ programos neseniai prisijungė „Inapa“, kuri yra pirmaujanti prekiautoja popieriumi Europoje.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų „Tecno“ produktų serijoje atsirado gaminiai su „ColorLok“ technologija, užtikrinančia tamsesnius juodos spalvos atspaudus, ryškias spalvas ir greitesnį nudžiūvimą spausdinant rašaliniu spausdintuvu, – sakė Antoine Lequitte, „Inapa“ rinkodaros ir informacijos direktorius. – „Inapa Tecno“ popieriaus kokybę pripažįsta ekspertai, jis pasižymi aukščiausia kokybe“.

„Antalis International“, būdama viena didžiausių popieriaus pardavėjų Europoje, „ColorLok“ technologiją panaudojo savo „Image Impact“ ženklo popieriuje.

„Antalis“ pasitelkė „ColorLok“ technologiją, nes mums svarbu savo klientams pasiūlyti geriausią spausdinimo kokybę, – sakė Xavier Jouvet, „Antalis International“ grupės rinkodaros ir pirkimų direktorius. – Mes tikime, kad „ColorLok“ yra itin svarbi to dalis“.

Pirmaujanti Europos popieriaus gamintoja bendrovė „Mondi Uncoated Fine Paper“ išplėtė savo siūlomo popieriaus su „ColorLok“ asortimentą, įtraukdama į jį „Nautilus SuperWhite“, „IQ appeal“ ir „Maestro bulky“ gaminius.

„Skirtumas tarp rašalinio spausdinimo ant popieriaus su „ColorLok“ technologija ir be jos yra akivaizdus, – sakė Johannes Klumpp, „Mondi Uncoated Fine Paper“ rinkodaros ir pardavimo direktorius. – Mūsų investicijos į „ColorLok“ technologiją panaudojimą platesniame popieriaus asortimente sukuria pridėtinę vertę mūsų klientams.“

Vartotojai „ColorLok“ technologijos popierių gali atpažinti iš kokybės ženklo, kuris dedamas ant įvairių gamintojų produktų. Šis ženklas rodo, kad juo pažymėtas popierius, netgi paprasčiausias ar perdirbtas, pasižymi kokybiniais parametrais, kuriuos garantuoja „ColorLok“ technologija.

Spausdinant rašaliniu spausdintuvu, „ColorLok“ technologija užtikrina sodresnes, gyvesnes spalvas, tamsesnę juodą spalvą, greitesnį rašalo nudžiūvimą. Perdirbtas popierius su „ColorLok“ technologija leidžia nuolat išgauti aukštos kokybės spaudinius ir yra nesunkiai perdirbamas.

Popierius, kuris atitinka „ColorLok“ kokybės standartus, kruopščiai bandomas su įvairiausiais spausdinimo įrenginiais – rašaliniais bei lazeriniais spausdintuvais, kopijuokliais. Taip siekiama užtikrinti geriausius ir pastovius rezultatą.

Daugiau informacijos galima rasti www.hp.com/go/colorlok svetainėje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *