canon pixma pro-1

„Canon“ pristato PIXMA PRO-1 – A3+ spausdintuvą fotografams

„Canon“ pristato naują „PIXMA Pro“ serijos spausdintuvą PIXMA PRO-1. Tai pirmasis pasaulyje A3+ formato spausdintuvas, turintis 12 atskirų rašalinių. Šis stilingas modelis užtikrina aukščiausią spalvotų ir nespalvotų nuotraukų kokybę, o dėl išskirtinio našumo tinka naudoti ir studijoje, ir parodose.

12 rašalinių sistema

Unikali 12 rašalinių sistema praplečia spalvų gamą ir turi naują funkciją „Chroma Optimizer“, kuri padidina juodos spalvos tankumą ir išlaiko vienodą žvilgesį. Penkios vienspalvės rašalinės užtikrina nespalvotų nuotraukų kokybę: tiksliai atkuria tamsesnėse ir šviesesnėse srityse esančias detales bei perteikia spalvų tonus, prislopina vaizdo nelygumus. Spausdintuve naudojamas rašalas LUCIA suteikia nuotraukoms ilgaamžiškumo.

Išskirtinė spalvotų ir nespalvotų nuotraukų kokybė

Atsižvelgiant į didelį profesionalių fotoapratų vaizdo taškų skaičių, PIXMA PRO-1 pritaikytas spausdinti didelės (iki 1200 vaizdo taškų colyje) raiškos nuotraukas. Naujoji optimalaus vaizdo generavimo (angl. OIG – Optimum Image Generating) sistema išanalizuoja nuotraukos spalvas ir apskaičiuoja tikslų reikiamo rašalo derinį ir rašalo lašelių tūrį. Rašalą popieriuje kruopščiai išdėlioja 12.288 purštukus turinti „Canon“ FINE spaudintuvo galvutė.

OIG sistema pagerina spalvų atkūrimą, natūralius tonų perėjimus ir sukuria vienodą žvilgesį spausdinant bet kokiu režimu ir ant bet kokio popieriaus, todėl atspausdintas vaizdas atrodo tikroviškai. Be to, naujasis PIXMA PRO-1 turi tris spalvinius režimus, įskaitant „Photo Colour“, kuris atkuria ryškius ir tikroviškus mėlynus ir žalius tonus. Režimas „Linear Tone“ atkuria spalvas taikydamas tiesinę tonų kreivę, o „ICC Profiles“ leidžia taikyti arba kurti konkrečiam popieriui tinkamus spalvų profilius.

Komercinis produktyvumas

Galerijos eksponatui prilygstančią nuotrauką PIXMA PRO-1 išspausdina per 2 minutes 55 sekundes (palyginkite su spausdintuvu „PIXMA Pro9500 MkII“, kurio spausdinimo sparta yra 7 minutės 55 sekundės ). 2,5 karto talpesnės rašalinės leidžia ilgiau naudotis spausdintuvu, o dėl iš priekio atsidarančio skydelio rašalinę pasiekti galima iš bet kurios pagrindinio spausdintuvo korpuso pusės. Į užpakalinį dėklą telpa iki 20 fotopopieriaus lapų, o į rankinio tiekimo angą – iki 356 mm pločio ir sunkesnis fotopopierius, skirtas profesionaliems darbams.

Paprastesnė darbo eiga ir profesionali spalvų kontrolė

PIXMA PRO-1 parduodamas su programinės įrangos įskiepiu „Easy-PhotoPrint Pro“, kuris supaprastina spausdintuvo nuostatas ir leidžia spausdinti serijomis. Spausdintuvas atpažįsta visas „Adobe Photoshop“® grupės programas ir programinės įrangos pakuotę „Canon Digital Photo Professional“.

Programinė įranga „Colour Management Tool Pro“, kurią galima atsisiųsti iš svetainės http://software.canon-europe.com, leidžia naudotis „x-rite“ spalvų valdymo priemonėmis, įskaitant „Colour Munki Photo“ ir „Colour Munki Design“. PIXMA PRO-1 turi aplinkos apšvietimo koregavimo (ang. Ambient Light Correction) funkciją, kuri leidžia pasirinkti nuotraukos apšvietimą.

Visoje Europoje PIXMA PRO-1 bus parduodamas nuo 2011 m. lapkričio.

Pagrindinės PIXMA PRO-1 funkcijos:

  • 12 rašalinių sistema, siūlanti išskirtinę spalvų gamą.
  • Funkcija „Chroma Optimizer“, kuri užtikrina vienodą žvilgesį ir ryškius, aiškius juodus atspalvius.
  • Optimalaus vaizdo generavimo sistema, leidžianti geriau atkurti spalvas.
  • Nespalvotos nuotraukos, spausdinamos 5 vienspalviais rašalais.
  • Nauji pigmentiniai dažai LUCIA;
  • Nuotraukų spausdinimas per 2 minutes 55 sekundes.
  • Talpios rašalinės.
  • Tinka įvairus fotopopierius, įskaitant 356 mm pločio ir storą popierių.
  • „Easy-PhotoPrint Pro“ įskiepis.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *