PowerShot SX40 HS

„Canon“ pristato 35 kartus artinantį fotoaparatą „PowerShot SX40 HS“

Galingų, daug kartų priartinančių ir kompaktiškų „Canon“ fotoaparatų šeimą papildė naujas gaminys – „PowerShot SX40 HS“. 35 kartų artinimo, rankinio valdymo ir aukštos Full HD raiškos vaizdo įrašymo funkcijos – tai tik dalis pažangių PowerShot SX40 HS“ savybių, pritaikytų fotografams, ieškantiems plačiakampio, kompaktiško fotoaparato. „PowerShot SX40 HS“ kuria išskirtinę vaizdo kokybę ir yra vienas pirmųjų „PowerShot“ modelių su naujuoju „Canon“ DIGIC 5 vaizdo procesoriumi, kuris sustiprina HS sistemos veikimą, teikia geresnes fotografavimo parinktis, galimybę filmuoti aukštos Full HD 1080p raiškos filmus bei iki 75 proc. sumažinti triukšmą . Artinimo funkcija leis lengvai fotografuoti tiek statišką, tiek judantį objektą, o naujoji optinio stabilizavimo sistema IS užtikrins ryškias nuotraukas, sklandžius ir aiškius vaizdo įrašus.

Ypač galingas, ypač artinantis

Dėl itin galingos artinimo funkcijos „PowerShot SX40“ taip pat aiškiai fotografuoja tiek arti, tiek toli esančius objektus, o „Ultrasonic“ ir „Voice Coil Motors“ funkcijos užtikrina greitą ir tylų fotoaparato veikimą. 4,5 žingsnelių optinis vaizdo stabilizatorius patobulintas naująja IS technologija, kuri nustato fotografavimo situaciją ir automatiškai pritaiko tinkamiausias vaizdo stabilizavimo parinktis iš septynių galimų režimų .

Dar geresnė vaizdo kokybė ir greitis

Mėgstantiems naujoves siūloma išbandyti funkciją „Super Slow Motion Movie“ – VGA raiškos fotografavimo būdą 120 kadrų per sekundę greičiu (arba QVGA raiškos 240 kadrų per sekundę greičiu) su galimybe peržiūrėti dalį įrašo realiu greičiu – tai suteiks dramatiškumo bei leis detaliai išanalizuoti įvartį ar golfo lazdos mostą.

Full HD raiškos filmai – lengvai filmuokite ir dalinkitės

Vos vienas mygtuko paspaudimas ir iš fotografo kaip mat tapsite operatoriumi. Dėl USM ir VCM funkcijų „PowerShot SX40 HS“ vaizdą priartina ir fokusuoja greitai bei tyliai, tad filmuojant galima išnaudoti visą židinio nuotolį. Be to, fotoaparatas atpažįsta „Apple iFrame Movie“ formatą, todėl vaizdo klipus galima įkelti ir montuoti įprastinėse programose – taip palengvinamas ir pagreitinamas vėlesnio apdorojimo procesas.

Rankinis valdymas ir kūrybinis realizavimas

Labiau pažengę vartotojai naująjį „PowerShot SX40 HS“ gali patogiai valdyti ir rankiniu būdu. Perprasti įvairias fotoaparato nuostatas bei tobulinti fotografijos įgūdžius padės ekrane pateikiami patarimai. Patobulinta funkcija „Smart Auto“ aptinka iki 32 fotografavimo aplinkos variantų ir automatiškai pritaiko fotoaparato nustatymus. AF sekimo funkcija leidžia fotografui pasirinkti objektą ir sekti jo judesius bei užtikrina, kad ne centre esančios kompozicijos fotografavimo momentu būtų tinkamai sufokusuotos.

Norėdami kūrybiškų nuotraukų „PowerShot SX40 HS“ savininkai gali pasinaudoti įvairiais kūrybiniais filtrais, tokiais kaip „Fish-eye“, „Super Vivid“ plakato ir miniatiūros efekto. Žaislinio fotoaparato efektas suteikia nuotraukoms retrospektyvinį pojūtį, o vienos spalvos efektas leidžia naudoti sepijos, juodai baltus ir kitus vienspalvius tonus.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *