canon logo

„Canon“ plečia X MARK I skaičiuotuvų seriją

„Canon“ pristato tris skaičiuotuvų serijos X MARK I modelius – X MARK I Card, X MARK I Pointer ir X MARK I Keypad RF. Naujuose nešiojamuose skaičiuotuvuose suderinta patentuota „Canon“ skaičiavimo technologija ir klasikinis X MARK I stilius. Todėl verslo profesionalai gali rinktis iš universalių ir stilingų modelių, kurie atitiks verslo poreikius – nuo techninės lygties įvedimo nešiojamajame kompiuteryje iki pagalbinio įrenginio prezentacijų pristatyme. Be to, X MARK I skaičiuotuvai pagaminti iš dalies naudojant perdirbtas „Canon“ medžiagas, todėl turi mažesnį poveikį aplinkai.

X MARK I Card – kompaktiškas, lengvas ir išmanus

Naujasis X MARK I Card – stilingas kredito kortelės dydžio skaičiuotuvas, pritaikytas keliaujantiems verslininkams. Patvarus ir našus, aštuonių skaitmenų skaičiuotuvas tiks ir greitam skaičių susumavimui, ir sudėtingiems skaičiavimams. Kompaktiškas, plonas ir lengvas skaičiuotuvas lengvai telpa mažoje rankinėje, todėl puikiai tinka verslo kelionėms.

X MARK I Pointer – parodykite, pristatykite, skaičiuokite

X MARK I Pointer – verslo vadovams skirtas modernus daugiafunkcis įtaisas, kuris padės išspręsti matematikos lygtis, taip pat atstos lazerinį žymeklį prezentacijų metu. X MARK I Pointer lengva nešiotis su savimi, todėl įtaisas pravers keliaujantiems pardavėjams ir pranešimų rengėjams. Ryškiame skystųjų kristalų ekrane galima suvesti iki 8 skaitmenų, o atminties ir atkūrimo funkcijų dėka – įrašyti ir atkurti svarbią informaciją.

„X MARK I Keypad RF“ – skaičiuokite ekrane arba rankoje

Šis skaičiuotuvas yra tinkamas sprendimas keliaujantiems profesionalams, kuriems dažnai tenka dirbti su nešiojamaisiais kompiuteriais. Naujasis X MARK I Keypad RF – tai išmanus „du viename“ tipo skaičiuotuvas, leidžiantis iš karto naudoti skaitinės klaviatūros funkcijas dirbant su MAC arba PC tipo kompiuteriais. Skaičiuotuvas itin universalus – 10 skaitmenų talpinančiame ekrane galima greitai susumuoti skaičius arba įrenginį akimirksniu persijungti į belaidį nešiojamųjų kompiuterių skaitinių duomenų įvadą ir naudoti kaip 10 klavišų skaitmenų klaviatūrą. X MARK I pasižymi tiek išmaniomis funkcijomis, tiek ir glotnia stilinga konstrukcija su žvilgia viršutinio korpuso ir mygtukų paviršiaus apdaila. Skaičiuotuvai yra baltos ir juodos spalvos.

Protingi skaičiavimai, darnesnė aplinka

Naujos X MARK I kategorijos modeliai, kaip ir visi „Canon“ skaičiuotuvai, turi aplinkai mažai kenkiančią konstrukciją. X MARK I Card maitinamas tik saulės energija, o X MARK I Pointer ir X MARK I Keypad RF turi integruotą automatinio išsijungimo funkciją, kuri sumažina energijos vartojimą automatiškai išjungdama įtaisą po nustatyto neveikimo laikotarpio .

„X MARK I Card“ ir „X MARK I Keypad RF“ bus galima įsigyti nuo 2011 m. lapkričio, o „X MARK I Pointer“ pasirodys 2011 m. gruodį.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *