Canon-Airprint1

„Canon“ PIXMA spausdintuvai nuo šiol siūlys belaidžio spausdinimo funkciją „AirPrint“

„Canon Europe“ skelbia, kad naujieji „Canon“ PIXMA serijos rašaliniai daugiafunkciniai spausdintuvai nuo šiol atpažįsta belaidžio spausdinimo funkciją „AirPrint“, suderinamą su „iPad“, „iPhone“ ir „iPod touch“ įtaisais. „AirPrint“ funkcija teikia galimybę naudojantis belaidžiu ryšiu spausdinti nuotraukas, elektroninius laiškus, interneto puslapius ir kitus dokumentus neįdiegus papildomų tvarkyklių. Taip taupomas laikas ir užtikrinamas sklandus veikimas.

„AirPrint“ bus įdiegta į tris naujausius „Canon“ PIXMA serijos modelius MG8250, MG6250 ir MG5350. Vėliau „AirPrint“ bus diegiama daugumoje „Canon“ PIXMA rašalinių spausdintuvų.

„AirPrint“ suderinama su „iPad“, „iPad 2“, „iPhone 3GS“, „iPhone 4“ ir „iPod touch“ (trečiosios kartos arba naujesniais) įtaisais, valdomais „iOS 4.2“ ar naujesnės versijos operacinės sistemos.

Daugiau informacijos apie naudojimąsi funkcija „AirPrint“ galima rasti apsilankius svetainėje http://www.canon-europe.com/.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *