bite

„Bitės“ naujienos: telefonų draudimas, garantija dėl sąskaitų ir tik keturi mokėjimo planai

Nuo lapkričio mėnesio telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai gali rinktis iš keturių naujų paprastų mokėjimo planų, kurie pakeitė iki tol buvusius „Bitės“ paslaugų planus. Taip pat „Bitė“ atskleidė pokyčius sąskaitose už paslaugas – klientai gaus aiškesnes sąskaitas, panaikinti daugiausiai klausimų kėlę apmokestinimai.

„Klientai „Bitės“ paslaugas Lietuvoje vertina palankiausiai jau trejus metus iš eilės, tačiau mes norime žengti toliau ir tapti akivaizdžiais lyderiais kuomet kalbama apie vartotojų patirtį. Tokius, į vartotojus orientuotus realius veiksmus vykdome jau ilgą laiką, o šiandien juos papildome nauja paprasta kainodara, aiškių sąskaitų garantija ir telefonų draudimo paslauga“, – sakė „Bitės” grupės generalinio direktoriaus pavaduotojas klientams Chris Robbins.

Atsinaujinanti telekomunikacijų bendrovė taip pat keičia vizualinį bendrovės pristatymą vartotojams bei komunikacijos koncepciją. Pasak C. Robbins, „Bitė“ jau planuoja ir daugiau vartotojiškų naujienų klientams, kurias pristatys netolimoje ateityje.

Keturi paprasti mokėjimo planai

Rinkos tyrimų bendrovės „Spinter“ apklausos duomenimis, aiškesnių mobiliojo ryšio mokėjimo planų pageidauja kas penktas Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojas. „Mokėjimo planų perteklius, neaiškus jų pateikimas, nutylėtos sąlygos buvo viena iš telekomunikacijų rinkos problemų, kurią norėjome įveikti. Taip „Bitėje“ atsirado keturi, labai paprasti ir intuityvūs mokėjimo planai, kuriuos pasirinkę klientai žinos, kad už paslaugas nepermoka“, – teigė C. Robbins.

Pasak „Bitės“ atstovo, nauji mokėjimo planai sukurti atsižvelgiant į pagrindinį vartotojų poreikį kalbėti, o iš aiškių mokėjimo planų pavadinimų galima suprasti, kuris geriausiai tinka: „Visada“, „Dažnai“, „Kartais“ ar „Retai“. Taip pat turimą mokėjimo planą galima bet kada pakeisti į kitą be jokių papildomų sąlygų.

Esamieji „Bitės“ paslaugų vartotojai savo turimą planą be jokių papildomų sąlygų gali pakeisti į naują mokėjimo planą. Vieną iš keturių naujų mokėjimo planų nuo lapkričio pradžios gali pasirinkti ir visi nauji „Bitės“ klientai.

Radusiems klaidą – triguba kompensacija

„Kita problema, kurią norėjome išspręsti rinkoje – vartotojų nepasitikėjimas gaunamomis sąskaitomis, kurios jiems atrodo neaiškios, o kartais ir klaidingos. Įsiklausę į klientų pageidavimą mes atlikome esminius pokyčius sąskaitų rengime ir pateikime“, – teigė „Bitės“ atstovas. Tyrimo duomenimis, 61 proc. Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojų nėra tvirtai įsitikinę, kad jų gaunamos sąskaitos už mobilųjį ryšį yra tikslios.

Nuo šių metų spalio mėnesio „Bitė“ taip pat panaikino atsitiktinio mobiliojo interneto panaudojimo bei netyčinio prisijungimo prie užsienio tinklų pasienyje apmokestinimą. „Šie pokyčiai pareikalavo iš mūsų sudėtingų techninių sprendimų, ypač prisijungimo kontrolė prie užsienio tinklų pasienyje. Taip pat norėdami patenkinti klientų pageidavimą gauti aiškesnes sąskaitas atsisakėme dalies pajamų, pavyzdžiui, už skambučio registro paslaugą“, – sakė C. Robbins. „Skambučių registro“ paslaugą „Bitė“ teikia nemokamai nuo šių metų rugsėjo.

Įsitikinimą pateikiamų sąskaitų tikslumu „Bitė“ pasirengusi ir įrodyti – jei klientas ras sąskaitoje netikslumą, tą klaidą „Bitė“ kompensuos trigubai.

„Bitės“ klientai galės apsidrausti telefoną

Nuo gruodžio mėnesio „Bitės“ klientai pirmą kartą Lietuvoje galės užsisakyti unikalią paslaugą – telefonų draudimą. Apsidraudusiems, kurie praras ar sugadins mobilųjį telefoną, ir šis įvykis bus pripažintas draudiminiu, „Bitė“ suteiks naują įrenginį. O jeigu mobilusis telefonas buvo pavogtas ir be vartotojo žinios buvo pasinaudota paslaugomis – „Bitė“ kompensuos patirtas išlaidas iki 1,5 tūkst. litų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *