BItes generalinis direktorius Chrisas Robbinsas

„Bitė“ pristatė naujus mažų įkainių „BlackBerry“ paslaugų planus

Šiandien telekomunikacijų bendrovė „Bitė“ pristatė naujus mažų įkainių paslaugų planus „BlackBerry“ išmaniesiems telefonams. Nauja planų kainodara dar platesniam vartotojų ratui leis naudotis žinomomis ir įvertintomis „BlackBerry“ paslaugomis. Taip pat „Bitė“ pirmoji Lietuvoje per artimiausias savaites pristatys „BlackBerry“ išmaniuosius telefonus bei paslaugas išankstinio apmokėjimo paslaugų vartotojams.

„Nauja „BlackBerry“ paslaugų kainodara tęsia mūsų „Bitės“ Išmaniųjų mokyklos idėją, nes dabar „BlackBerry“ įrenginiai ir paslaugos tapo prieinamos visiems. Šie telefonai yra gerai žinomi ir vertinami dėl itin greito el. pašto, galimybės bendrauti realiuoju laiku, pilnos klaviatūros ir saugumo. „Bitės“ salonuose įkurtose Išmaniųjų mokyklose vartotojai sužinos kaip nemokamai išbandyti „BlackBerry“ telefonus ir gaus patarimų kaip išnaudoti visas „BlackBerry“ galimybes už prieinamą kainą“, – sakė „Bitės Lietuva“ generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.

„Platesniam vartotojų ratui norime pasiūlyti savo įrenginius ir paslaugas už priimtiną kainą, nes Lietuvos rinkoje matome didelį potencialą, – teigė „BlackBerry“ įrenginių gamintojos RIM direktorius Skandinavijos ir Baltijos šalims Hakanas Cronqvistas. – Prieš ketverius metus „Bitė“ pirmoji Lietuvoje pristatė „BlackBerry“ įrenginius ir paslaugas, šiandien „Bitės“ vartotojai gali rinktis iš plačios „BlackBerry 7“ išmaniųjų telefonų pasiūlos. Tikimės, kad nauji pasiūlymai iš „Bitės“ bus labai populiarūs išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojų, jaunimo tarpe.“

Naujasis „Bitės“ „BlackBerry“ interneto planas „BlackBerry GO“ siūlo 200 megabaitų duomenų už 15 litų per mėnesį. Plano „BlackBerry Standard“ vartotojams už 30 litų mėnesinį mokestį bus suteikiamas 1 gigabaitas duomenų, o neribotą duomenų kiekį už 50 litų per mėnesį gaus „BlackBerry PRO“ plano vartotojai. Anot „Bitės“, planas „GO“ yra pirmasis „BlackBerry“ išmaniesiems telefonams skirtas interneto planas rinkoje, kainuojantis mažiau nei 30 litų per mėnesį.

„Bitės“ vartotojai galės naudotis ne tik naujais paslaugų planais, bet ir savaitę nemokamai išbandyti norimą „BlackBerry“ telefoną. Jį bus galima pasiimti „Bitės“ salone prieš tai užsiregistravus svetainėje www.bite.lt

„BlackBerry“ išmanieji telefonai vertinami pasaulyje dėl saugaus bei greito el. pašto, „BlackBerry Messenger” (BBM) momentinių žinučių paslaugos. Visame pasaulyje BBM naudojasi daugiau nei 55 mln. aktyvių vartotojų. Ji leidžia bendrauti realiu laiku, dalintis nuotraukomis, dokumentais ar kitokiais įrašais su kitais BBM vartotojais. „BlackBerry“ paslaugos taip pat leidžia prisijungti prie „BlackBerry App World” – oficialios „BlackBerry“ išmaniesiems telefonams skirtų darbo ir pramogų programėlių parduotuvės.

„Bitės“ vartotojai gali rinktis iš šių naujausių „BlackBerry“ išmaniųjų telefonų: „BlackBerry Bold 9900“, „BlackBerry Bold 9790“, „BlackBerry Curve 9360“ ir „BlackBerry Torch 9810“. Vartotojai taip pat galės įsigyti ir kitų modelių išmaniuosius telefonus: „BlackBerry Curve 9300“, „BlackBerry Bold 9780“ ir „BlackBerry Curve 8520“.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *