bite

„Bitė“ pradeda prekybą internete

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ atidarė parduotuvę internete, kurioje galima įsigyti mobiliuosius telefonus, išsirinkti ir užsisakyti „Bitės“ paslaugas – nuo mokėjimo planų ir mobiliojo interneto iki telefonų draudimo. Naująją parduotuvę pirkėjai ras tiesiog užsukę į bite.lt, o užsisakiusiems prekės bus pristatomos nemokamai.

Nauja elektroninė parduotuvė yra atvira visiems – čia mobilųjį telefoną gali įsigyti ir „Bitės“ klientai, ir vartotojai, nesinaudojantys telekomunikacijų bendrovės paslaugomis.

„Bitės“ teigimu, tai pirmoji Lietuvoje visavertė mobiliojo ryšio operatoriaus parduotuvė internete, įsipareigojanti užsisakiusiems „Bitės“ paslaugas aktyvuoti tą pačią dieną po prekių gavimo, o prekės pristatyti per 3 darbo dienas. Apsipirkusiems „Bitės“ internetinėje parduotuvėje prekių pristatymas visoje Lietuvoje – nemokamas.

„Bitės“ parduotuvėje internete visi užsakymai yra priimami ir pradedami vykdyti iš karto. Pirkėjai už prekes gali atsiskaityti jiems priimtinu būdu – pavedimu ar grynaisiais, kurjeriui pristačius prekes.

Šiuo metu parduotuvėje pirkėjai ras daugiau nei 70 mobiliųjų telefonų modelių. Mobiliųjų telefonų įrenginius pirkėjai galės iš karto komplektuoti su norimomis paslaugomis, mokėjimo planais. Mobiliojo telefono įrenginius galima įsigyti ir be paslaugų.

„Bitės“ internetinėje parduotuvėje pirkėjai gali rinktis iš praėjusių metų lapkritį pristatytų keturių paprastų „Bitės“ mobiliojo ryšio planų „Retai“, „Kartais“, „Dažnai“ ir „Visada“. Be to, internete galima užsisakyti telefono draudimo paslaugą, kurią teikia tik „Bitė“.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *