„Bitė“ pradeda prekybą „BlackBerry Torch“ išmaniaisiais telefonais

Šiandien „Bitė Lietuva“ salonuose pasirodė naujasis bendrovės RIM kūrinys „BlackBerry Torch“. Visi norintys jau gali įsigyti šį vieną populiariausių pasaulyje išmaniųjų telefonų, kuris turi ir lietimui jautrų ekraną, ir visaženklę QWERTY klaviatūrą bei specialistų vadinamas pagrindiniu „iPhone 4“ konkurentu rinkoje.

Atslenkamo „BlackBerry Torch“ ekrano įstrižainė – 8 cm, naujasis modelis užtikrina spartų ryšį 3G tinkle, taip pat turi „Wi-Fi“, „Bluetooth“, GPS imtuvus, 5,0 megapikselių kamerą su blykste. „BlackBerry Torch“ yra itin plonas – vos 14,6 mm ir sveria tik 160 g. Naujojo „BlackBerry Torch“ kaina „Bitės“ salonuose siekia nuo 499 Lt.

BlackBerry Torch

„BlackBerry Torch“ parduodami jau su nauja patobulinta operacine sistema „BlackBerry 6“. Naujoji išmaniojo telefono operacinė sistema pasižymi universalios paieškos funkcija, populiariausių socialinių tinklų (pvz. „Facebook“) integracija, „Wi-Fi“ tinklu vykdoma duomenų sinchronizacija ir ypač greita interneto naršykle.

„BlackBerry“ telefonai pripažinimą visame pasaulyje ir Lietuvoje užsitarnavo dėl savo unikalių elektroninio pašto paslaugų, kurios išliks ir „BlackBerry Torch“ modelyje. „Bitėje“ išmanieji telefonai „BlackBerry“ yra vieni populiariausių verslo ir privačių klientų įsigyjamų įrenginių.

Be naujojo „BlackBerry Torch“ „Bitės Lietuva“ salonuose galima įsigyti „BlackBerry Curve 8520“, „BlackBerry Curve 8900“, „BlackBerry Pearl 3G“ ir „BlackBerry Bold 9700“ modelius su specialiais mokėjimo planais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *